Poligrafia

Nieszablonowe projekty

Nie korzystamy z szablonów ani gotowych makiet – możesz mieć więc pewność, że Twój produkt będzie jedyny i niepowtarzalny.

Różne formy wykończenia

Dzięki naszym możliwościom technologicznym, oferujemy szeroki wachlarz dostępnych laminatów, a także złocenia oraz lakier wybiórczy.

Podstawowe formy reklamy

Druki akcydensowe

Jedną z podstawowych form reklamy są druki akcydensowe. Mimo powszechności na pewno nie można minimalizować ich znaczenia. Czytelna i ładna wizytówka ze wszystkimi danymi kontaktowymi to bezwzględna podstawa. Dzisiejsze możliwości technologiczne pozwalają nam ją dodatkowo uszlachetnić laminatami, złoceniami, lakierami. Korespondencja prowadzona na papierze firmowym także obrazuje nasz profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

Mała poligrafia to także ulotki, koperty, teczki ofertowe. Informacje, które kierujemy do Klienta są bardzo ważne i sposób w jaki je przekazujemy ma ogromne znaczenie. Katalogi i broszury informacyjne z dostępną ofertą to popularna forma podtrzymująca kontakt z Klientem.

Nieszablonowe podejście

Personalizowane projekty

Wykonujemy również personalizowane zaproszenia, podziękowania, vouchery, winietki, identyfikatory, dyplomy itp. Nasze projekty przygotowujemy indywidualnie dla każdego Klienta, nie korzystamy z szablonów ani gotowych makiet – możesz mieć więc pewność, że Twój produkt będzie jedyny i niepowtarzalny.

Dysponujemy również szerokim wyborem pieczątek. Nasza firma była pierwszym dystrybutorem pieczątek typu flash renomowanej marki MODICO, ale współpracujemy również z producentami tradycyjnych automatów marki COLOP oraz WAGRAF.

Zapraszamy do współpracy

Kontakt

Vena Group Sp. z o.o.

ul. Sławkowska 14a, 43-600 Jaworzno

8.30-16.30

(32) 616-22-40; 508-461-120

biuro@vena-reklama.pl