Materiały promocyjne

Różne formy oznakowań

Zadbamy o to, by Twoje stanowisko było widoczne i dobrze oznakowane. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Produkty o specjalnym zastosowaniu

Wykonujemy ulotki, katalogi, plakaty. W naszej ofercie znajdziesz szereg propozycji potykaczy, standów, roll up-ów oraz prezenterów i stojaków.

Rozwiązania odpowiednie dla Ciebie

Przemyślana promocja marki

Promocja marki w podstawowym zakresie to mała poligrafia – ulotki, katalogi, plakaty. Czasami jednak pojawia się potrzeba zwrócenia na siebie uwagi także w dodatkowy sposób. Pojawiasz się na eventach i imprezach masowych? Często bierzesz udział w targach i konferencjach? Zadbamy o to, by Twoje stanowisko było widoczne i dobrze oznakowane. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Wybierz interesującą Cię propozycję

Szeroki wachlarz rozwiązań

W naszej ofercie znajdziesz szereg propozycji potykaczy, standów, roll up-ów, hangerów. Jeżeli potrzebujesz wyeksponować swoje produkty z chęcią przygotujemy specjalnie dla Ciebie prezenter lub stojak. Pracujemy na produktach bazowych najlepszych producentów, ale tworzymy także autorskie projekty produktów o specjalnym zastosowaniu. Oprócz znakowania gotowych produktów wykonujemy autorskie wzory statuetek, trofeów, tabliczek z podziękowaniami, nagród.

Zapraszamy do współpracy

Kontakt

Vena Group Sp. z o.o.

ul. Sławkowska 14a, 43-600 Jaworzno

8.30-16.30

(32) 616-22-40; 508-461-120

biuro@vena-reklama.pl